TR EN
HAKKIMIZDA
Nesa Taşıt Üst Yapım


Taşıt üst yapım ve ekipman sektöründe, KALİTE, TECRÜBE ve GÜVEN’in ön planda olduğu şirketimizin web sitesine hoşgeldiniz.

Fabrikalarda standart olarak üretimi yapılan taşıtlar, zaman zaman kullanım amaçları doğrultusunda ihtiyaçlara, beklentilere cevap verememektedir. Bu beklentileri de ancak taşıt üst yapım firmaları karşılayabilmektedir.

İhtiyaç ve beklentilerin her geçen gün farklılaşması ise taşıt üst yapım sürecinde kullanılan donanım teknolojilerinin ve tasarımlarının sürekli olarak geliş mesine neden olmaktadır.

Bu gelişmeler doğrultusunda, dünyada donanım teknolojisindeki tüm yenilikleri sektöre kazandırarak sizlerle buluşturan, işlerini daima tam ve kusursuz teslim eden 
şirketimiz NESA, sürekli yenilenen ürün çeşitleriyle, taşıt üzerindeki yaşam ve iş kabiliyetinize yüksek işlev, kalite, estetik ve güven katmaya, Gersan Sanayi Sitesi 
Yenimahalle - Ankara'da bulunan 750 metrekare kapalı alana sahip Ofis binamızda ve Keresteciler Sanayi Sitesi Saray - Kazan - Ankara'da bulunan 2.000 metrekare 
kapalı alanı - 2.000 metrekare açık alanı bulunan fabrika sahamızda devam ediyor.

Saygılarımızla 

Nesa Tesis Güvenlik Belgesi 
Kalite Belgeleri 


 
Vizyonumuz
Müşteri memnuniyetini yaratmadaki kararlılığı, üstün nitelikli ekibi, çağdaş alt yapısı ve konusunda öncü uygulamalarıyla Türkiye'de taşıt üst yapımlarında lider ve referans lideri olmak.
Misyonumuz
We, as NESA employees, aims to provide continuous development, innovation and furthering the utility level of the vehicles manufactured as standard in the factories as vehicle superstructure in the direction of needs and expectations of our customers without sacrificing quality, moral values, responsibility to public, respect to nature and environment. 
Değerlerimiz
Müşteri Velinimetimizdir. Bizim için herzaman önemli ve değerlidir.
Organizasyon yapımız, kaliteye olan inancımız çerçevesinde oluşturulmuştur.
Yenilik ve yaratıcılık getiren her çalışanımız sürekli takdir ve teşvik edilirler.
Müşterilerimiz olduğu kadar, çalışanlarımız ve tedarikçilerimiz de bizim için önemli ve değerlidir.
Topluma, çevreye ve doğaya karşı herzaman sorumlu olduğumuzun bilinci içinde çalışmaktayız.
NESA TAŞIT ÜST YAPIM SİZ MÜŞTERİLERİNE
DEĞER VERİYOR.
Bize Yazın
Teklif Al
+90 (312) 446 0 333
1 / 6
Mesajınız Başarıylar İletilmiştir
Sipariş Formu